vesti24.mk

Tag : функционери

ВЕСТИ

Дали е на повидок нов скандал со вакцините во Македонија?

admin
Порталот Лидер открива нов скандал поврзан со процесот на вакцинирање во Македонија. Како што пишува медиумот, функционери се вакцинирале преку ред. Целата сторија прочитајте ја...