vesti24.mk

Tag : фустани

МОДА

Едноставно, брзо и тренди: 4 модели на фустани и здолништа од една машка кошула (видео)

admin
Ние жените сме комплексни суштества, колку и да имаме облека во плакарот, секогаш ќе ни доаѓа да кажеме: немам што да облечам. Во такви кризни...
Uncategorized

Популарните фустани од тантела со проѕирни и светкави делови ( ГАЛЕРИЈА )

admin
Независно од трендовите дизајнерите секогаш наоѓаат начим да ја имплементираат во своите линии како за Тантелата не постојат сезони. Нај полуларните фустани од тантела 2017...