vesti24.mk

Tag : хавајска принцеза

ЗАБАВА

Хавајската принцеза го измени тестаментот: 40 милиони долари остануваат на нејзината сопруга Вероника! (ФОТО)

admin
Хавајската принцеза Абигали Кавананакоа (92) го изменила својот тестамент за да може нејзината сопруга Вероника Гејл Ворф (64) да наследи 40 милиони долари како и...