vesti24.mk

Tag : Хазби Идризи

Uncategorized

Утрово убиен градоначалникот на Општина Боговиње, починал во Тетовската болница

admin
Ранет градоначалникот на Општина Боговиње, дознава Тв 21Според информациите од медицинскиот центар во Тетеово,  утрово со повредна од огнено оружје, бил донесен Градоначалникот на Општина...