vesti24.mk

Tag : халди клум

ЖИВОТ

Многу ѕвезди не би се осудиле на овој чекор: Хајди се фотографирала за насловна без грам шминка и предизвикала лавина коментари

Ferad Aruc
Германската манекенка позирала во природно издание во најновиот број на германскиот магазин “Harper’s Bazaar”. Хајди Клум е една од најпосакуваните жени на денешницата, а многумина...