vesti24.mk

Tag : Халит Ергениќ

ЗАБАВА

Што и се случило? За оваа турска актерка се крена цела Европа, а сега нема да ја препознаете

admin
Поминаа седум години откако на нашите простори прв пат беше емитувана турската серија „1001 ноќ“, а и понатаму сите ја паметиме таа убавина на главната...