vesti24.mk

Tag : хали бери

Uncategorized ЗАБАВА

Хали Бери сè уште не е официјално разведена, а веќе го завела познатиот холивудски актер

admin
Според пишувањата на американските медиуми, познатата актерка Хали Бери “запливала” во емотивна романса со Кијану Ривс. Иако Бери и Ривс се познаваат веќе со години,...
ЗАБАВА

Славната актерка во шестата деценија го покажала телото во бикини: На никого не му е јасно како изгледа толку добро на тие години

Ferad Aruc
Таа ги руши сите стандарди, очекувања, предрасуди, точни и неточни проценки. Хали Бери е жена на која годините не и можат апсолутно ништо. И да...