vesti24.mk

Tag : хамбургер

ЗАБАВА

ВИДЕО: Бабичка чува хамбургер и помфрит од McDonald’s купен 1996-та година, погледнете како изгледа

admin
McDonald’s е повторно во центарот на вниманието на социјалните мрежи откако на TikTok една девојка сподели видео од нејзината баба која чувала хамбургер и помфрит...