vesti24.mk

Tag : хаос

ЗАБАВА

ТАА се појави на туѓа свадба и направи хаос: На младоженецот му соопшти дека е бремена (ВИДЕО)

admin
Венчавката во Детроит која требало да биде интимна за младенците, семејствата и пријателите, одеднаш се претворила во вистинска драма. Една личност се нафрлила на младоженецот,...
ЗАБАВА

Драма во болница: Дознала дека до неа се породува љубовницата на нејзиниот сопруг, можете да погодите што се случи потоа? (ВИДЕО)

admin
Најубавиот момент во животот им се претвори во пекол. Две жени отишле во болница за да раѓаат деца. Но, шокот следувал кога дознале кои се....
ВЕСТИ

ХАОС ВО ДЕБАР: Блокади на патиштата, пожар над градот, апокалиптични сцени во Македонија (ФОТО)

admin
Апокалиптични сцени, општина Дебар е под целосна блокада откако Владата денеска прогласи кризна состојба во регионот на Дебар и Центар Жупа. Како што може да...
ЗАБАВА

Невестата избега: Се појави поранешната на младоженецот во венчаница и направи хаос (ВИДЕО)

admin
Невестата во солзи, гледа како венчавката ја уништува нејзината соперничка. Видео кое стана хит на социјалнте мрежи, а снимено е во Кина покажува една необична...
ЗАБАВА

Хаос на свадба: Поранешната вереница му упаднала и ги мавала со торта, еден интересен повик ја спаси венчавката

admin
Газдата на една продавница за крофни го изненадил еден многу чуден повик на само еден час пред затворање. Имено, го контактирал организаторот за венчавки панично...
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ВЕЛШКИТЕ ГРАЃАНИ ВО СТРАВ : СТАДО ОВЦИ ИЗЕЛО ДРОГА, СЕ НАШМРКАЛЕ И ПРЕДИЗВИКАЛЕ ХАОС И ХАВАРИЈА ВО МЕСТОТО

Ferad Aruc
Мештаните во едно село во Велс пред некое време се пожалиле дека живеат во страв од стадо овци кои, како што рекле, создаваат хаос. Мештаните...
СВЕТ

Две деца загинаа, а пет се повредени кога возило удри во училиште

admin
Две осумгодишни деца загинаа, а пет други се посериозно повредени денеска, кога автомобил влета во училница во основно училиште во австралискиот град Сиднеј. Како што...