vesti24.mk

Tag : хармоника

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Лежеше во пари: Хармоникаш го доби најголемиот бакшиш на свадба

admin
Овој хармоникаш го доби најголемиот бакшиш во животот и воедно најголемиот бакшиш снимен некогаш на камера. Се работи за хармоникашот Милош од Србија кој собра...