vesti24.mk

Tag : хдс

ВЕСТИ

Ниту еден од власта во Македонија не ја честиташе победата на ХДЗ и Андреј Пленовиќ

admin
Ниту еден функционер од власта денеска не најде време да му ја честита победата на староновиот премиер на Хрватска Андреј Пленковиќ по убедливата победа на...