vesti24.mk

Tag : хеланки

Uncategorized ЗАБАВА

Фoто: Станија ги соблече хеланките и се пофали со своите резултати

Ferad Aruc
Станија Добројевиќ строго води сметка за својата форма и за својот изглед. Тоа најдобро може да се забележи и во објавите на своите селфи фотографии...