vesti24.mk

Tag : хелена папаризу

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

На 23 години палеше и жареше на евровизиската сцена и победи- денес Хелена Папаризу изгледа посериозно и непрепознатливо (ФОТО)

admin
Регион @ 16.05.2020 Од глетката многумина Македонци ќе заплачат- еве како уживаат Грците денес на плажа на +40 степени (ФОТО) извор:курир.мк...