vesti24.mk

Tag : Хеликоптери

Uncategorized

ШТО СЕ СЛУЧУВА? – Летаат хеликоптери над Скопје – Полиција на секој чекор

admin
Цело Скопје е под силно полициско обезбедување поради судењето на „Диво насеље“. Денеска продолжува судењето на Диво насеље, а обвинетите и нивните адвокати ќе седнат...