vesti24.mk

Tag : хелиум

ЗАБАВА

Забава стана трагедија: Малолетничка вдишала хелиум, се смеела, па починала на лице

admin
Ешли Лонг била весела тинејџерка и одличен студент. Таа сонувала еден ден да биде поморски биолог и да живее на Хаваи, но нејзините соништа беа...