vesti24.mk

Tag : хибриден режим

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Претседателот на МАНУ: Македонија е хибриден режим и заробена држава со целосна партизација на општеството

admin
Македонија се наоѓа во групата хибридни режими, истакна во вечерашното гостување академик и претседател на МАНУ Љупчо Коцарев во емисијата „Што не е јасно“ на...