vesti24.mk

Tag : ХИВ

ЗАБАВА

Бразилец со експериментална терапија се излекувал од ХИВ вирус

admin
Повеќе од една година по употребата на интензивна експериментална медицинска терапија против ХИВ вирусот, откако претходно престанал да користи какви било лекови против СИДА, еден...
Uncategorized ЗАБАВА

Парис Џексон ќерката на покојниот Мајкл Џексон позираше топлес за хуманитарни цели

admin
Парис Џексон, ќерката на познатиот покоен пејач Мајкл Џексон, ги покажа своите многубројни тетоважи кои ги направила откако наполнила 18 години, а ги има над...