vesti24.mk

Tag : хидроцентрали

ВЕСТИ

Одлуката на ДКСК ги разобличи лагите на Зоран Заев: Прекината постапката против Мицкоски

admin
Државната комисија за спречување на корупција едногласно одлучи да биде прекината постапката против Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. ДКСК овој предмет го отвори по сопствена...