vesti24.mk

Tag : Хилтон

ЗАБАВА

Парис Хилтон со потресна исповед: Посакував да умрам и тоа поради јавниот секс

admin
Парис Хилтон доживеа доста непријатни моменти откако се појави јавно секс снимката со нејзиното момче Рико Фаломон во 2004 година. И покрај фактот дека ова...
ЗАБАВА

Српската пејачка се мажи за бизнисменот кој беше приведен – свадбата ќе биде луксузна

admin
Српската пејачка Марина Висковиќ со години е во врска со српскиот бизнисмен Мирко Вуковиќ, а тој неодамна беше приведен. Пејачката прво не сакаше да открива...