vesti24.mk

Tag : хималаи

ЗАБАВА

На Хималајската вијагра и се закануваат климатските промени

admin
Многу ценетата тибетанска печурка, повредна од злато и позната под прекарот – Хималајска вијагра, која во Азија ја сметаат за чудотворен лек, се потешко може...