vesti24.mk

Tag : хирург откри

ЖИВОТ

Пластиниот хирург откри: Колку пластика има во Карлеуша?

Ferad Aruc
Пластичниот хирург на Јелена Карлеуша ги откри тајните на пејачката за нејзиниот изглед. Нејзиниот хирург Оливера Лазаровиќ реши јавно да проговори за пластичните операции на...