vesti24.mk

Tag : хирург

ВЕСТИ

Почина проф. д-р Драгослав Младеновиќ – дигестивен хирург во Клиниката за хируршки болести Св. Наум Охридски

admin
Денеска, во околу 17 часот почина професор доктор Драгослав Младеновиќ. Професор доктор Драгослав Младеновиќ е роден во 1956 година. Целиот свој живот го помина во...
ЗАБАВА

Жените не можат да му одолеат на пластичниот хирург Вујовиќ: „Дејли мејл“ го прогласи за најпривлечен на светот (ФОТО)

admin
Пластичниот хирург Василије Вујовиќ (28) од Белград најпрво ја воодушеви својата домашна јавност, а набрзо потоа и британскиот „Daily Mail“, кој што го прогласи за...