vesti24.mk

Tag : хит

ЗАБАВА

Црногорска реклама против коронавирусот стана вистински хит на интернет и социјалните мрежи (ВИДЕО)

admin
Промотивното видео на Црна Гора во врска со превентивните мерки во борбата против корона вирусот стана хит на интернет поради пораките што се испратени. Во...
ЗАБАВА

За љубителите на мачки: Овие апостолки се вистински хит (ФОТО)

admin
Компанијата „Нара Гетаја“ ова лето го направи посебно за сите љубители на мачки, дизајнирајќи апостолки во обик на мачка. Овие апостолки може да се купат...
ЗАБАВА

Скопјанец стана хит на интернет: „Ја барам девојката што ми даде влажно марамче на концертот на Чолиќ“

admin
На интернет кружи интересна порака за помош од скопјанец, кој ја бара девојката која му дала марамче за време на концертот на Здравко Чолиќ во...
ЗАБАВА

Танцуваше со згодна девојка на свадба, а потоа дојде неговата сопруга: Нејзината реакција е хит на интернет (ВИДЕО)

admin
Овој човек се забавуваше на една прослава и на подиумот играше. Друштво му правеше згодна девојка, со која заедно танцуваа и се веселеа. Тоа не...
ЗАБАВА

Ова е дедото од Тетово што го освои интернетот: Јас вода не пијам, само ракија (ВИДЕО)

admin
Дедото од Тетово, кој даде најдобар одговор пред камера деновиве го освои интернетот. На прашањето дали пиете вода, тој одговара: „ја ракија пијам, не пијам...