vesti24.mk

Tag : хокеар

ЗАБАВА

Херојски потег на американски спортист: Фати детенце фрлено од стан кој гореше (Видео)

admin
Детето се спаси, но за жал мајката не успеа Некогашниот играч на американски фудбал (НФЛ), Филип Банкс стана херој откако успеа да фати тригодишно дете...