vesti24.mk

Tag : хокеј

ЗАБАВА

(ФОТО) Ги соблече градите и го направи најхрабриот потег

Ivana
Младата хокеарка Сара Смол ги изненади своите соиграчки во пресоблекувалната, но затоа ги собра сите симпатии на социјалните мрежи. Неосредно пред да започне нивниот важен...