vesti24.mk

Tag : Холивудски број

ЖИВОТ

Рис Витерспун има три нозе, а Опра Винфри три раце на новата насловна на „Vanity Fair“

Ferad Aruc
Магазинот „Vanity Fair“ го објави т.н. „холивудски број“. Од десно се Гал Гадот, Харисон Форд, Роберт де Ниро, а покрај него и главниот уредник на...