vesti24.mk

Tag : Холивудски звезди

СВЕТ

(ФОТО) Овие холивудски ѕвезди го слават нашиот Божиќ

Ferad Aruc
Некои од најпознатите холивудски ѕвезди слават православен Божик. Додека едни се родени во православни семејства, други станале заради своите партнери. 1. Ким Кардашијан. Старлетатата е...