vesti24.mk

Tag : Холивуд

ЖИВОТ ЗАБАВА

Плус сајз манекенката бесрамно прошетала полугола низ Холивудските патишта

Ferad Aruc
28-годишната манекенка Искра Лоренс стана славна поради своите облини, а на социјалните мрежи ја следат 4,2 милиони луѓе. Таа редовно се соблекува и покажува дека,...
Uncategorized ЖИВОТ

Поранешната вереница на починатиот Мини Ми: “Ме третираше како роб и беше зависен од секс”

admin
Еден месец по смртта на актерот Верн Тројер, познат по улогата на Мини Ми во филмот “Austin Powers”, британскиот “The Mirror” објави интервју од 2009...
ЗАБАВА

Фановите шокирани, уште еден од омилените холивудски пар се разведува

Ferad Aruc
Очигледно оваа година адвокатите во Холивуд се прилично со полни раце работа. Имено, уште еден холивудски пар објави дека се разведува, односно глумците Џена Деван...
ЗАБАВА

Убавицата од Холивуд ја открива тајната: „Вака го зачував бракот и родив три деца“

Ferad Aruc
Таа е една од најубавите глумици во Холивуд. Се омажи многу млада, има три деца, а нејзината приказна не е е воопшто типично холивудска. Меган...
ЗАБАВА

Се огласи и Анџелина Џоли: “Тие постојано комуницираа”

Ferad Aruc
Анџелина Џоли неодамна ја доби наградата ASC за важен допринос за филмот, филмската индустрија, за разни социјално и друштвенo одговорни теми. Сепак, глумцата не можела,...
ЗАБАВА

Неговите врски и бракови се многу кратки, но сега ја запроси 16 години помладата девојка

Ferad Aruc
Еден од најголемите холивудски фраери и заводници на сцената на Холивуд е британецот Идрис Елба. 45 годишниот Елба неодамна ја запроси својата 16 годишна помлада...
ЖИВОТ

Џорџ Клуни откри како се запозна со сопругата Амал: “Мојот агент ја предвиде нашата заедничка иднина” (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Познатиот глумец и холивудски заводник откри како тој и неговата сегашна сопруга се запознале. Во новата епизода од шоуто на Дејвид Летермен “My Next Guest...
ЖИВОТ

Брижит Бардо со порака до Холивуд: “Има многу глумици кои му се додворуваат на продуцентите за да добијат улоги, “силувањето е злосторство”, а “упорното флертување не е злосторство”

Ferad Aruc
Холивудските глумици кои јавно признавале за сексуалното насилство се наречени “лицемерни, смешни и неважни” од страна на француската глумица Брижит Бардо. Исто така, таа ги...
Uncategorized

Пејачката стави крај на гласините: Направив зафат кој го препорачувам на сите

Ferad Aruc
Поп пејачката Кејти Пери ги негираше гласините кои кружеа одреден период за тоа дека ставила импланти во своите гради. Сепак, таа открила дека направила еден...
ЗАБАВА

Поранешниот прв човек на Холивуд “добил шамари” сред ресторан

Ferad Aruc
Филмскиот продуцент кој бил обвинет дека со години сексуално вознемирувал актерки и соработнички, одбил да повика полиција, иако бил физички нападнат во јавност од непознат...
ЗАБАВА

Бомба во шестата деценија: Кога Селма се соблекла во бикини, занемеле и мажите и жените

Ferad Aruc
Познатата актерка изгледа врвно во 51-та година од животот, а нејзината линија можете да ја погледнете на фотографијата која ја поставила пред 3 дена на...
ЖИВОТ

Беше секс – бомба, а денеска е жив костур: Анорексијата ја уништи славната актерка

admin
Тара Рид (41) пред неколку години беше вистинска секс – бомба, но од тогаш драстично го промени својот изглед. Актерката се претвори во жив костур....