vesti24.mk

Tag : Хонгконг

ЗАБАВА

ФОТО: Момче од Хонгконг ја пронајде девојката со која се фотографирал во Охрид

admin
Момче од Хонгконг кој на Фејсбук е потпишан како Harry Ng, преку објава во групата „Expats and Foreigners in Macedonia“, бараше помош да ја пронајде...
Uncategorized

Во Кина во подем се тајни секс клубови во кои постојат само три правила

Ferad Aruc
Девојка со потекло од Хонгконг основала ланец од тајни клубови за жени, кои денес работат во голем број на американски и европски градови. Меѓутоа, вистинската...