vesti24.mk

Tag : хорор филм

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Девојка се сопна и падна во базен полн со ајкули, а тоа што следуваше ќе ве остави во неверување

admin
Жена од Кина која тргнала на состанок за малку ќе останела мртва откако паднала во базен преполн со ајкули, пренесуваат светските медиуми. Овој инцидент се...
ЖИВОТ

10 забавни вистини: како се чувствува секоја жена по породувањето

admin
Британката Беки Поуп која има свој блог под име „Mummy Mumbles”, напиша текст кој ќе им биде интересен на сите, особено на тазе породените мајки....
ЖИВОТ

Влегле во напуштената мртовечница каде пронашле тајна соба и се запрепастиле од тоа што го виделе

admin
Клуд Боот направи погребална куќа во местот Бесемер во американската сојузна држава Албама, но кога во 2009, починал никој повеќе не влегол во неа. Кога...