vesti24.mk

Tag : хорор

ВЕСТИ

Годинa од Ковид-19 , година дена хорор со Филипче и Заев, а вакцини и мерки соодветни се уште нема

admin
Година дена од првиот Ковид случај е во петок. Година дена македонскиот народ се соочува со епидемијата, но и со неспособноста на министерот за здравство...
ЗАБАВА

Ја фотографирала својата нова куќа: Кога ја погледнала фотографијата занемела од ужас! (ФОТО)

admin
Неверојатен случај во ова англиско село. Мишел Мидвинтер (30), мајка на две деца пред еден месец се вселила во куќа во некое село во Англија....
ЗАБАВА

Ќе ви се заледи крвта од вените: Хорор-местенки од „Ноќ на вештерките“ кои ги преплашија овие луѓе (ВИДЕО)

admin
Ќе ви биде тешко да го изгледате ова видео, а замислете како ќе ви биде да ви се случеше ова на вас. Ова е компилација...
ЗАБАВА

Се соочила со смртта, а докторот ја пратил да глуми во хорор филм: Оваа девојка има само 17 килограми (ФОТО)

admin
На Кристина Кариагина, Русинка која боледува од анорексија, лекарот без трошка емоција и рекол дека изгледа толку страшно што може да глуми во хорор филм....
СВЕТ

(ВИДЕО) Застрашувачка снимка во Истанбул: Двегодишно дете падна од втори спрат

Ferad Aruc
Вистинска драма се одвивала во Истанбул, кога двегодишно дете се качило на прозор и висело на него. За среќа соседите забележале дека детето виси од...
ЦРНА ХРОНИКА

Хорор во Тетово: Татко сексуално се изживувал врз 14-годишната ќерка, за случајот алармирале нејзини другарки

Ferad Aruc
Вчера во Полициска станица Тетово, директор на основно училиште во Тетово пријавил дека две ученички во 8-мо одделение му кажале дека нивната 14- годишна другарка...
СВЕТ

Оваа жена преживеа хорор: Ја поканил на вечера, а ханибал јадел делови од нејзиното тело

admin
Анатолиј Езхков (45) ја повикала Ирина Гончар на вечера откако се запознале на интернет. Но романтичната вечера се претворила во пекол за 41-годишната медицинска сестра...