vesti24.mk

Tag : хороскопски знак

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ѕвездите најмногу нив им се наклонети: Најубавите жени се родени во овој знак на Зодијакот

admin
Концептот за убавина не подразбира само физички изглед, туку и внатрешна енергија со која човек зрачи. За волја на вистината, убавината е во окото на...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Родените во овој знак се ментално најсилни

admin
Постојат луѓе кои отсекогаш знаат што сакаат и во секунда можат да донесат клучна одлука. Астролозите тврдат дека по ова прашање сериозно се издвојуваат луѓето...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најуникатната жена во хороскопот: Еднаш штом ќе ја засакате, животот без неа е незамислив

admin
Ако се заљубивте во жена родена во хороскопскиот знак Риби, тогаш ова чувство ќе трае засекогаш. И дури и да се разделите и тргнете по...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ова се трите хороскопски знаци со најдоброто срце- дали сте меѓу нив?

admin
Во нашите животи секогаш има животи и ќе има луѓе кои нè воодушевуваат со нашата нељубезност и мора да бидеме вечно среќни со овој факт....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

По 16-ти септември голем пресврт за само еден хороскопски знак

admin
Од апсолутно сивило, уште само неколку дена за еден знак животот ќе биде обоен во розово. Се работи за Близнаци. Лошиот период е речиси позади...
ЗАБАВА

Во Русија секој шести работодавач го гледа хороскопскиот знак на потенцијалните работници

admin
Секој шести сопственик на фирма односно 16 проценти од нив обрнуваат внимание на хороскопските знаци на кандидатите за работа, додека тоа го прават само пет...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Човечки детектор за лаги: Хороскопски знак кој „чита“ кога луѓето лажат

admin
Луѓето родени во овој хороскопски знак уште од детството го набљудуваат однесувањето на останатите, а во текот на растењето сакаат да читаат книги од областа...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Емотивни сонувачи: Припадниците на овој хороскопски знак имаат најсилна интуиција

admin
Тие се многу лојални, а интуицијата понекогаш им помага дури и да предвидат некој исход и навреме да реагираат доколку не е поволен. Квалитетите како...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

РОДЕНИ ПОД СРЕЌНА ЅВЕЗДА: Единствен хороскопски знак кој што може да се збогати за час

admin
Кога станува збор за среќен исход за некој потфат, за овој хороскопски знак нема препреки, се е дозволено. До тоа секогаш и се придржуват. Некогаш...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Многу дава, но и многу бара: Ова е најверниот хороскопски знак

admin
Моногамијата е многу важна за повеќето луѓе кои се во врска. Хороскопот открива многу за ставовите околу изневерувањето, а еден хороскопски знак е познат по...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Пет реченици кои никогаш не треба да им ги кажете на Близнаците

admin
Доколку сакате да го задржите добриот однос со лицата родени во хороскопскиот знак на Близнаци, никогаш не им ги кажувајте овие пет реченици. 1.Премногу зборуваш...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Постојат четири вида на луѓе кои се родени во мај- датумот на раѓање открива колку ќе бидат успешни во животот

admin
Дали знаевте дека за луѓето кои се родени во мај се вели дека се прекрасни? Луѓето кои се родени во мај се припадници на хороскопските...