vesti24.mk

Tag : хороскопски знаци

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие хороскопски знаци никогаш не треба да се венчаат меѓу себе

admin
Според астрологијата, луѓето родени во одредени хороскопски знаци не треба да се венчаат бидејќи нивниот брак може да заврши лошо. Еве што хороскопските парови не...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најлесно се лутат припадниците на овие три хороскопски знаци

admin
Додека некои луѓе остануваат смирени и во драматични ситуации, други се во состојба за секунда да се налутат и за најмала ситница. Според астрологијата, најлесно...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

За овие хороскопски знаци 2021-ва ќе биде најтешка година – еве за кои станува збор!

admin
Припадниците на овие три хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции. Позицијата на планетите ќе влијае лошо на нивното поле...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Секој хороскопски знак има свој среќен ден и среќен број: Откријте кои се вашите

admin
Астролозите веруваат дека меѓу знаците на Зодијакот има миленици на среќата, но дека секој има денови и датуми што им носи поголема среќа и кои...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

ОД НИВ НЕМА ФАЈДЕ: Личностите родени во овие три знаци многу лесно се откажуваат, не се потпирајте на нив!

admin
Постојат три хороскопски знаци кои водат кон откажување. Не можат да туркаат ништо до крај и тешко им е да го задржат фокусот. ВагаВагите сакаат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ако Близнаците ви ветат нешто, знајте дека ќе се случи ова: Не верувајте премногу на овие знаци затоа што тие ќе ве разочараат

admin
Лесно е да се даде ветување, но многу потешко е да се исполни, поради што ветувањата остануваат како празна страница хартија. Постојат хороскопски знаци кои...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Се вели дека ова се 3 најчудни знаци на хороскопот: Тие се вистинска ЕНИГМА, а еве што се крие зад нивното однесување

admin
Постојат знаци на Зодијакот кои под влијание на нивните планети се здобиле со одредени карактеристики кои може да бидат до одреден степен неприфатливи за другите...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие три хороскопски знаци се родени со голема среќа, ќе заработат големо богатство во животот!

admin
БИК Биковите се материјалисти и сакаат удобност. Тие најпрво се сакат себе, па парите, а останатото може да почека. Од љубов кој успехот и лагодниот...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Четирите најхаризматични хороскопски знаци: Тие ги привлекуваат луѓето како магнети

admin
Карактеристиките на хороскопските знаци влијаат на вашата харизма, шарм, хумор и начинот на навигација и издвојување во општеството. Набљудувајќи ги знаците на Зодијакот, астролозите ги...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Три хороскопски знаци кои никогаш не грешат, или барем така мислат

admin
Веројатно сте запознале или сте имале некој што мисли дека е секогаш во право, дури и кога не е „дебел“. Овие хороскопски знаци имаат тенденција...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

5 знаци на Зодијакот што ги кријат емоциите: Знаат дa сакаат, но се плашат да го покажат тоа

admin
За претставниците на одредени хороскопски знаци, кога ќе ги видите, би рекле дека се ладни како карпи, без никакви емоции. Леден изглед, ладен тон на...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Секој сака да биде во нивно друштво: Овие четири хороскопски знаци имаат најдобра смисла за хумор

admin
Некои луѓе, колку и да се трудат, не успеваат да ги насмеат другите, додека некои лесно успеваат. Таквите луѓе по природа се интересни и имаат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

НЕВЕРОЈАТЕН АСТРО-ФЕНОМЕН НА НЕБОТО: На 14 мај Јупитер влегува во знакот Риби – следат големи промени

admin
Јупитер, планетата на среќата и изобилството, влегува во знакот на Риби на 14 мај и ќе остане таму до 28 јули 2021 година, кога ќе...