vesti24.mk

Tag : хороскопски знаци

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие три знаци ретрограден Меркур ќе ги „извади од кожа“ – доаѓа период на раздор, немир, предизвици

admin
Ретрограден Меркур се случува истовремено кога шест различни планети влегуваат во знакот на Водолија, што значи дека работите ќе се развиваат многу побрзо Еве ги...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

СОВЕТИ ОД АСТРОЛОГ ЗА 2021 – eве што треба да стори секој знак за да привлече среќа! (ВИДЕО)

admin
Минатата година беше тешка за многумина, затоа се надеваме дека 2021 година ќе биде исполнета со среќа и убави моменти. Прочитајте што треба да стори...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најнесмасните луѓе се раѓаат во овие 2 хороскопски знака – едноставно ништо не им оди од рака!

admin
Повеќето луѓе не сакаат да признаат дека можеби не се највештите на светот. Овој недостаток се чини дека е вроден кај индивидуите и поради тоа...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

На овие 2 хороскопски знака животот драстично ќе им се промени во 2021-та година!

admin
2020-та година не беше најомилена за многумина, па затоа не е изненадувачки што повеќето едвај чекаат да ја завршат и конечно да ја започнат 2021-та...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најљубоморните хороскопски знаци помеѓу мажите

admin
Колку се љубоморни Шкорпиите и другите претставници на хороскопските знаци? Љубомора – знак на љубов или состојба што треба да се лекува? Некои жени веруваат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие 2 хороскопски знака се речиси секогаш многу анксиозни и под голем стрес

admin
Анксиозноста и стресот се два неизбежни аспекти на животот. Колку и да се обидуваме да ги избегнеме, неизбежно е тие да се случат од време...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Венера вчера вечер се пресели во Стрелец: А што ли ќе му донесе на вашиот хороскопски знак?!

admin
Планетата на љубовта ќе остане во огнен знак до 8 јануари 2021 година Последниот месец, Венера, планетата на љубовта, беше во Шкорпија, барајќи од нас...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ова е најитриот хороскопски знак – неверојатно студен и пресметлив кој секогаш победува!

admin
Итри, студени и пресметливи- Претставниците на овој хороскопски знак важата за најитри манипулатори, на чиј шарм ретко кој може да одолее, но токму истиот е...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Им следат најубавите пет години: На овие знаци животот ќе им се смени од корен

admin
Овен Овните со години вредно работат, но како нивниот труд да не покажува резултати, а ниту се наградува. Сепак, кругот конечно се врти во нивна...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие три хороскопски знаци имаат голем талент секогаш да се заљубуваат во „погрешен“ партнер

admin
Дали имате пријателка која е постојано несреќна во љубовта? Сестра која секогаш се вљубува во некоја будала? Или веќе сте имале неколку неславни врски кои...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

5 хороскопски знаци кои се најлош избор за љубовен партнер – многу се посесивни

admin
Кога сте во романтична врска, малку посесивност на почетокот можеби и нема да ви пречи, но како што времето поминува, посесивноста би можела да почне...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Подготовки за Божиќ: Близнаците го губат разумот, на Раковите им е најважно семејството, а Рибите трошат многу

admin
Стрелците имаат тенденција да прават најраскошни божиќни забави, а Водолијата е малку чудна и непредвидлива за празниците… ОвенЛуѓето родени во знакот Овен се меѓу првите...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Говорат едно – мислат друго: Најдволичните хороскопски знаци

admin
Ретко кој сака да се дружи со лицемерна личност која говори едно, а мисли друго. Меѓутоа, секој барем еднаш во животот запознал таква личност. Ако...