vesti24.mk

Tag : Хороскоп девици

Uncategorized

8 причини зошто Девиците ви се потребни во животот

admin
Девица е единствениот хороскопски знак чиј симбол е жената. По природа родените во овој знак се најчесто срамежливи, наивни, конзервативни и воздржани луѓе, кои уживаат...