vesti24.mk

Tag : Хороскоп

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 29 ноември: Мечтаете за можноста да се впуштите во тајна авантура

admin
ОвенНе си дозволувајте проблеми или да станете жртва на љубоморните интриги и тоа поради некоја личност која не ви е толку блиска. Со поттикнувањето на...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ќе има помрачувањето на Месечината, тоа носи големи промени за сите хороскопски знаци

admin
Во понеделник, на 30 ноември ни настапува полната Месечина во Близнаци. Во декември нè очекува уште едно помрачување на Сонцето во Стрелец, а тоа значи...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

3-те одлики што ги бара секој хороскопски знак кај својот партнер

admin
Кога избирате партнер за цел живот, сигурно сакате да поседува одредени карактеристики. Астрологијата открива кои 3 одлики кај партнерот му се важни на секој хороскопски...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Бикот го очекува нервозен ден на работа, Девиците проблеми со нервите…

admin
ОВЕН Работа: Се потпирате на интуицијата во текот на носењето на одлуки и се воспоставува дека сте донеле вистинска одлука. Љубов: Незаинтересирани сте за брачен...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Близнаците почнуваат бизнис, Вагата во тешка депресија

admin
ОВЕН Ги договарате последните детали со странците врзани за почеток на нов проект. Имате силна желба за докажување и проектот да доживее успех. Брачниот партнер не...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Лавот уморен од обврските, Јарецот незаинтересиран за емоции

admin
ОВЕН Се потпирате на интуицијата во текот на носење на нови одлуки и преговори. Брачниот партнер пробува да ве заинтересира, но не успева. Вас ве интересираат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Шкорпијата им се препушта на емоциите, Овенот незаинтересиран за брак

admin
ОВЕН Размислувате во правец на проширување на работата на странски пазар. Се ангажирате во правец на добивање информации што законото вели за такво нешто. Целосно сте...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Мажите најмногу се плашат од жена родена во овој хороскопски знак

admin
Иако сериозниот маж покрај себе сигурно сака амбициозна и зрела партнерка, поголемиот дел од нив стравуваат од жени родени во овој хороскопски знак затоа што...