vesti24.mk

Tag : хорскоп

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Неделен хороскоп : 17-23 декември

admin
Ова е недела во која ни доаѓа зимата. Завршува владеењето на Стрелецот и почнува влијанието на Јарец, најстабилниот и најистрајниот знак во хороскопот. Прочитајте го...