vesti24.mk

Tag : хоспитализирани

ВЕСТИ

Во Скопје за 24 часа хоспитализирани 103 ковид-пациенти, вкупно се лекуваaт 685

admin
Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје се хоспитализрани 103 нови пациенти поради компликации од корона вирусот. Вкупно 685 лица сомнителни и потврдени...