vesti24.mk

Tag : хотели

ЗАБАВА

Во хотелските соби никогаш нема да добиете паста за заби- ова е причината

admin
Пастата за заби иако неопходна во секојдневието, хотелите никогаш не ја нудат на гостите. Причината за ова е тоа што гостите од хотелите не ја...
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Хотелите во државата празни, досега отпуштени 30 отсто од работниците

admin
Голем дел од хотелите во регионот се затворија, а некои не се ни отворени откако почна пандемијата. И во екот на летната туристичка сезона половина...