vesti24.mk

Tag : хотелска соба

ЗАБАВА

Убавата стјуардеса пронајдена мртва во луксузен хотел- пред да и го откријат телото вработените откриле нешто вознемирувачко (ФОТО)

admin
Руската стјуардеса Албина Мукаметзјанова (23) е пронајдена мртва во хотелска соба, пренесуваат руските медиуми. Нејзиниот леш е пронајден во када полна со вода во хотелска...
ЗАБАВА

Љубов моја, стигнав и ти праќам селфи, ми фалиш најмногу (ФОТО)

Ferad Aruc
„Селфито“ на оваа девојка стана вистински хит на социјалните мрежи. Откако пристигнала во хотелот во кој требало да престојува поради работни обврски, решила да му...