vesti24.mk

Tag : Хоуп Хикс

СВЕТ

Скандал во Белата куќа: Љубовницата на Трамп од почетокот е покрај семејството

Ferad Aruc
Има само 29 години, а веќе е главно лице од доверба на Трамп. Разводот на Меланија и Доналд Трамп неколку недели беше тема број еден...