vesti24.mk

Tag : Хојт Ји

Uncategorized

Војната на НАТО против Русија и Кина ќе започне во Македонија

admin
Без никакво двоумење, повикувајќи се на овие извештаи, порача во средата висок претставник на американскиот Стејт департмент, на состанокот на поткомитетот за надворешни работи. Истиот...