vesti24.mk

Tag : храброст

ЗАБАВА

Најдобрите цитати за храброста: Луѓето кои имаат карактер и храброст секогаш им се трн во око на оние другите

admin
Храброста ни е потребна на сите, а многу често дозволуваме стравот да надвладее и да нѐ спречи во тоа што сакаме да го постигнеме. Но,...
ЗАБАВА

Oва мало девојче не знае за страв: Крадци го нападнаа нејзиниот татко и ги ограбиле, а таа храбро им се спротивстави (ВИДЕО)

admin
Сигурносните камери на еден приватен имот на Филипини снимиле една навистина драматична сцена. 8-годишната Бриела Миниа играла пред својот дом, кога се појавиле 4 машки...