vesti24.mk

Tag : Храчик Костандјан

ЗАБАВА

РЕКОРД ЗА ГИНИС: Направи 57 склека за 1 минута- на 2 прста (ВИДЕО)

admin
Ерменскиот каратист Храчик Костандјан се запиша во Гинисовата книга на рекорди откако успеа да направи 57 склека на само два прста за само една минута....