vesti24.mk

Tag : Хризантеми

ЗАБАВА

Овие цветови се посебен симбол на есента: Убаво е да ги имате, носат оптимизам и љубов во домот

admin
Хризантемата е едно од најубавите есенски цвеќиња. Во текот на есента често ни недостасуваат веселите бои, а ова цвеќе во нашиот дом може да ни...