vesti24.mk

Tag : Христија Мицкоски

ВЕСТИ

Носителите на листи на ВМРО-ДПМНЕ утре на средби со граѓани во Кичево, Скопје, Чашка, Тетово…

admin
Во текот на утрешниот ден 01.07.2020 година, носителите на листи на ВМРО-ДПМНЕ, ќе остварат средби со граѓани и ќе дадат изјава за медиуми во следните...