vesti24.mk

Tag : Христо Мермерски

ЗДРАВЈЕ

Четири лажици дневно и ракот исчезнува – познат руски научник го открива најмоќниот лек

admin
Според рускиот научник, постои домашен лек кој го лекува ракот. Рецептот на рускиот научник, професорот Христо Мермерски, многумина го претставуваат како револуционарен лек, со кој наводно...