vesti24.mk

Tag : хром

ВЕСТИ

Членовите на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорче Петров заедно со Никола Попоски во посета на жителите на Хром (ФОТО)

admin
Членовите на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорче Петров заедно со Никола Попоски денеска ги посетија жителите на населбата Хром. -Денес заедно со Никола Попоски ги посетивме...