vesti24.mk

Tag : ХРТ

ЖИВОТ

Целиот Балкан се смее на колената на оваа водителка, но никој не ја знае вистината

admin
Во утринската програма на ХРТ се појавила водителка со изгребани колена, а тоа било доволно за да започне лавина негативни коментари на социјалните мрежи во...