vesti24.mk

Tag : хрчак

ЗАБАВА

Овој хрчак е голема ѕвезда на Јутјуб: Ѕирнете како ја заслужи оваа титула (ВИДЕО)

admin
Хрчаците се животни за кои ретко кој би кажал дека се најинтелигентни, но преку видеата што станаа вирални на Јутјуб за кратко време, многумина почнаа...