vesti24.mk

Tag : Хуго Федерико Суарез

ЗАБАВА

Навивач не смее да оди на натпревар додека не плати алиментација

admin
Судија од пoкраината Салта во северозападна Аргентина му забрани на еден навивач на Бока Јуниорс да оди на натпревари на неговиот омилен клуб сè додека...